Top 10 geriausių: foto ir video

TopTen.lt

Daugiausiai uždirbę filmai per visą kino istoriją

2009 11 08
Peržiūrų: 41,733
komentarų: 12
Komentuoti
Dalintis   

Kinomanų ir kino žiūrovų dėmesiui – dešimt daugiausia pajamų uždirbusių filmų per visą kino istoriją.

10. Žiedų Valdovas: dvi tvirtovės (The Lord of The Ring: The Two Towers)

ziedu-valdovas-dvi-tvirtoves

Frod kartu su ištikimu bičiuliu Semu turės nugabenti Žiedą į Orodruino ugnikalnio kraterį, vienintelę vietą, kur Žiedas gali būti sunaikintas. Brolijai nepavyko išlikti drauge, todėl dabar jiems atskirai teks grumtis su blogio jėgomis.

Metai: 2002
Pajamos: $ 921 600 000

9. Žvaigždžių karai: Epizodas I – pavojaus šešėlis (Star Wars: Episode I – The Phantom Menace)

zvaigzdziu-karai

Senatas siunčia du savo ambasadorius džedajus – Kvi-Goną ir Obį Van Kenobį į Prekybos Federacijos kosminį laivą. Jie turi pradėti derybas, tačiau įkliūva į spąstus. Nesunkiai išvengę mirties džedajai sužino, kad Tamsiųjų jėgų palaikoma Prekybos Federacija rengia invaziją į taikią Nabu planetą.

Metai: 1999
Pajamos: $ 922 379 000

8. Haris Poteris ir Netikras Princas (Harry Potter and the Half-Blood Prince)

haris poteris ir netikras princas

Haris atostogauja pas Durslius. Ramybės neduoda sunkios mintys: mylimo krikštatėvio Sirijaus mirtis, žiaurus mūšis su Valdovu Voldemortu. Ir štai, sėdėdamas savo kambaryje, Haris nekantriai laukia apsilankant Hogvartso direktoriaus. Kodėl profesorius Dumbldoras kaip tik dabar nutarė jį aplankyti? Kokie neatidėliotini reikalai jį veja iki mokslo metų pradžios likus keletui savaičių?

Metai: 2009

Pajamos: $ 925 707 444

7. Haris Poteris ir Fenikso brolija (Harry Potter and the Order of the Phoenix)

haris poteris ir fenikso brolija

Penktieji metai Hogvartse tampa pačiais baisiausiais jaunajam burtininkui Hariui. Jis jaučiasi nesuprastas po praėjusio pavasario įvykių mokykloje. Vieni tiki, kad Haris susikovė su galinguoju Tamsos Valdovu Voldemortu Burtų trikovės turnyro metu. Kiti linkę tikėti gandais skleidžiamais įtakingiausio burtų pasaulio laikraščio “Magijos žinios”. Net profesorius Dumbldoras, mokyklos direktorius, yra griežtai prižiūrimas Magijos ministerijos, kuri atsisako sutikti ir pripažinti baisią tiesą, kad Tamsos Valdovas grįžo.

Metai: 2007

Pajamos: $ 937 000 866

6. Karibų piratai: pasaulio pakrašty (Pirates of the Caribbean: At World’s End)

karibu piratai pasaulio pakrasty

Auksiniai piratų laikai artėja prie pabaigos. Po kapitono Džeko Sparou išgelbėjimo Vilas, Elizabeta bei kapitonas Barbossa turi susikauti su žiauriuoju kapitonu Davy Jonesu, kuris vieną po kito naikina laisvuosius piratus. Herojai išsiruošia į tolimąjį Singapūrą, kur turi susitikti su Kinijos piratų vadeiva Sao Fengu. Kiekvienas iš jų turi pasirinkti pusę, kurioje kovos žūtbūtinio mūšio metu…

Metai: 2007
Pajamos: $ 958 404 152

5. Haris Poteris ir išminties akmuo (Harry Potter: Sorcerer’s Stone)

haris-poteris

Tai istorija apie berniuką Harį Poterį, kuris 10 metų pragyveno po laiptais ir tikėjo apgaulingais dėdės ir tetos pasakojimais, kad jo tėvai žuvo autoavarijoje, nors iš tikrųjų jie buvo nužudyti per Helovyno šventę.

Metai: 2001
Pajamos: $ 968 657 891

4. Tamsos riteris (The Dark Knight)

tamsos karys

Padedamas leitenanto Gordono ir advokato Dento, Betmenas ruošiasi sunaikinti kriminalines organizacijas, kurios savo nusikaltimais ir išsišokimais vargina miesto gyventojus. Šis bendradarbiavimas duoda nemažai naudos, bet netrukus juos ima persekioti gerai įbaugintiems Gotemo gyventojams pažįstamas piktadarys Džiokeris.

Metai: 2006
Pajamos: $ 1 001 921 825

3. Karibų piratai: numirėlio skrynia (Pirates of the Caribbean: Dead Man’s Chest)

karibu piratai numirelio skrynia

Kapitonas Džekas vėl patenka į intrigų spąstus: savo paties krauju jis yra priverstas pasirašyti sutartį vaiduoklių laivo kapitonu Deiviu Džonsu. Jeigu Džekui nepavyks išsisukti, po mirties jo laukia amžina vergovė. Tarsi to dar būtų negana, kapitono problemos grasina suardytiVilo Turnerio ir Elizabetos Svon vedybas, mat žavi porelė greitai įsipainioja į nesibaigiančių Džeko nelaimių virtinę…

Metai: 2008
Pajamos: $ 1 060 332 628

2. Žiedų valdovas. Karaliaus sugrįžimas (The Lord of the Rings: The Return of the King)

ziedu-valdovas-karaliaus-sugrizimas

Finalinė 320 mln. JAV dol. kainavusios trilogijos pagal rašytojo J.R.R.Tolkieno knygas dalis, kurioje galutinai paaiškėja, ar hobitui Frodo pavyks sunaikinti visagalį Žiedą ir kokių pasėkmių tolesniam jo gyvenimui turės šis žygdarbis.

Metai: 2003
Pajamos: $ 1 129 219 252

1. Titanikas (Titanic)

titanikas

Amerikietis keliautojas Brockas Lovettas (Billas Paxtonas) povandeniniu laivu nusileidžia į 4 km. gylį, kur filmuoja nuskendusio “TITANIKO” liekanas. Nuotykių ieškotojas vietoj briliantų papuošalo, kurį tikėjosi rasti, aptinka piešinį su nuogu jaunos merginos atvaizdu. 102 metų senutė Rose (Gloria Stuart) patvirtina, jog piešinyje būtent ji, o susidomėjusiam Lovettui sutinka papasakoti dramatiškos istorijos, nutikusios prieš 84 metus, smulkmenas…

Metai: 1997
Pajamos: $ 1 835 300 000

Šaltiniai: forumcinemas.lt, obuolys.lt ir imdb.com.

Šį top 10 atsiuntė Darius.

Dalintis   
Įvertink: 12345

Jums taip pat gali patikti:
Jeigu šiame straipsnyje pastebėjote klaidų, prašome apie tai pranešti mums.
Griežtai draudžiama publikuoti šią informaciją kitose interneto svetainėse be raštiško TopTen.lt administracijos sutikimo. Jei sutikimas gautas privaloma patalpinti aktyvią nuorodą į TopTen.lt, kaip informacijos šaltinį.

Kokius Top 10 žiūrim?


Dienos Top 10 videoGauk naujausius Top 10


Išrink Top 10

Jūsų mėgstamiausias alkoholinis gėrimas:

Palaukite ... Palaukite ...


Komentarai (12)

 1. Rima

  Patiko :)

 2. kad ir daugiausia uzdirbe , bet vistiek ne geriausi :)

 3. Marius

  Andriucha, jei tau atrodo, kad šie filmai ne geriausi, tai tu turbūt išvis nieko nenusimanai apie kiną. Visi šie filmai geresni už bet kurį kitą, o ypač Haris Poteris. Jeigu manai, kad Haris Poteris tik mažvaikiams, tai labai klysti. Daug suaugusiųjų ne tik žiūri šiuos filmus, bet ir skaito knygas, pagal kurias tie filmai pastatyti.

 4. domis

  mariau gaidy TAS HARIS POTERIS NESamone paskuTINE

 5. Marius

  Labai keista, kad tinklapio kūrėjai nepakeičia to top’o, nes šiaip tai dabar antroje vietoje yra “Įsikūnijimas” (“Avatar”). Galima sakyti, kad jie nepakankamai rūpinasi savo puslapiu…

  Domi (labai keistas vardas), pirma pagalvok prieš vadindamas kitus gaidžiais. Keista, ar ne, bet galima manyti, kad tu visiškas neišmanėlis. Gaidžiai juk nekalba žmonių kalba. Taip pat iš tavo kalbos matosi, kad visiškai neskaitai knygų. Kita vartus, juk retas neišmanėlis jas skaito.

 6. mantas

  jau sitas desimtukas ziaurei pasikeites yra

 7. Jo

  Rokas

  As irgi taip manau

 8. Milda

  senai krc ne toks topas gal cia atnaujinimas paskutinis buvo pries 10 metu.. krc :DD ziedu valdovas tai vapsce kazkokia pieva…

 9. Gintare

  Labai idomus filmas

 10. bet vistiek andriucha tikrai sie filmai yra vieni is geriausiu, ypac man is cia labai patina Haris Poteris, Karibų piratai, o geriausia ir liudniausia yra Titanikas;)

 11. Tolkienofilė

  Kaip manot Peterio Jackson’o “Hobito trilogija” http://www.kinoteka.lt/dramos/hobitas-smogo-dykyne-the-hobbit-the-desolation-of-smaug/ pasieks tokią pat sėkmę kaip ir Žiedų valdovas? O gal pralenks visus rekordus, net ir Titaniko?

Komentuoti