Išgirdę frazę „geriausias Kalėdinis filmas“ turbūt iškart pagalvojate apie „Vienas namuose“, tačiau patikėkite – yra ir daugiau ne ką prastesnių filmų, alsuojančių Kalėdų dvasia. Spill.com pateikia 10 filmų, kurie jų nuomone yra populiariausi ir žiūrimiausi visų laikų Kalėdiniai filmai.

10. „Gremlinai“ („Gremlins“)

Įsivaizduokite: pabundate Kalėdų rytą, o po eglute vietoj dovanų randate gremliną. Dėl kvailų paauglių, kurie tyčia nepakluso taisyklėms, veiksmų atsirado kažkokia velniška mielojo „Furbie“ versija. Vienas iš geriausių variantų, kuris mažiesiems galėtų tapti pirmuoju siaubo filmu.

9. „Elfas“ („Elf“)

Filmas su Will’u Ferrel’u, kuris vaidina vaiką-suaugusįjį. Tačiau filmas skirtas būtent vaikams, todėl tai visiškai pateisinama. Vyresniems žiūrėti šį filmą irgi ne ką mažiau linksma, nes „Elfas“ tiesiog kupinas juokingų situacijų, kurias režisavo Jon’as Favreau. Verta pamatyti.

8. „Tas nuostabus gyvenimas“ („It’s a Wonderful Life“)

Vienas pirmųjų gerų Kalėdinių filmų, kuriame pasakojama istorija apie George’ą Bailey, prislėgtą žmogų, kurį išgelbėja du angelai sargai. Žiūrint filmą, kuriame parodoma viskas, kas buvo žmogaus gyvenime gera, Kalėdinė dvasia neišvengiama.

7. „Tegyvuoja meilė“ („Love Actually“)

Puikus Kalėdinis filmas, kuriame viskas parodoma iš skirtingų pozicijų – žmonių, priklausančių skirtingiems socialiniams sluoksniams ir patenkantiems į vis kitokias situacijas. Filmo pradžioje visiems sekasi puikiai, tačiau veliau situacija keičiasi.

6. „Kalėdų pasaka“ („A Christmas Story“)

Istorija apie berniuką, kuris norėjo ypatingos dovanos. Dovanos, kuri leistų jam pradėti įspūdingą Kalėdinę kelionę. Filme vaizduojamas tipiškas amerikietiškas XX a. penktojo dešimtmečio gyvenimas.

5. „Kalėdų senis“ („The Santa Clause“)

Puikus filmas, tačiau kiti du jo tęsiniai – nieko verti. Tim’as Allen’as netyčia užmuša Kalėdų Senį, tačiau vaikams nėra ko išsigąsti – nuo šiol būtent Tim’as privalo eiti Kalėdų Senelio pareigas. Geras filmas prieš užmiegant pirmąjį Kalėdų vakarą.

4. „Kietas riešutėlis“ („Die Hard“)

Kalėdų klasika. John’as McLane’as grįžta namo Kalėdoms, tačiau ir pats nepajunta, kaip tampa vieninteliu kariu prieš grupę teroristų, kuriai vadovauja Hans’as. Begalė veiksmo – garantuota.

3. „Vienas namuose“ („Home Alone“)

Turbūt vienas mėgstamiausių filmų Lietuvoje. Tinka visiems metų laikams, bet Kalėdos be jo – neįsivaizduojamos. Kevin’as McAllister’is per tėvų neapsižiūrėjimą lieka vienas namuose, kuriuos jau yra nužiūrėję pora vietinių banditėlių, o tada ir prasideda kupina juokingų atsitikimų kova tarp pusgalvių plėšikų ir mažo berniuko. Šią puikią komediją režisavo Chris’as Columbus.

2. „Blogasis Santa“ („Bad Santa“)

Vienas linksmiausių filmų šiame top 10. Billy’is Bob’as Thornton’as puikiai atlieka savo rolę kaip mielas „šiknius“, kuris priverstas pasilikti su vaiku. Tai filmas, galintis priversti vaikus nekęsti Kalėdų Senelio. Geriausia Kalėdinė komedija suaugusiems.

1. Geriausias filmas Kalėdoms – „Kvaišų šeimynėlės atostogos“ („National Lampoon’s Christmas Vacation“)

Jeigu dar nematėte šio filmo, būtinai tai padarykite. Filmo herojus desperatiškai stengiasi paversti Kalėdas ypatinga švente sau ir namiškiams, tačiau netikėtas dėdės Edžio ir jo kvailai pašėlusios šeimos apsilankymas tik griauna herojaus planus. Kaledinis kalakutas perkepė, šeimos katei taip pat nepasisekė – ji netyčia buvo uždegta. Kitos „nelaimės“ – ne mažiau juokingos.


Facebook komentarai

2 komentarai “Geriausi Kalėdiniai filmai (video)

Komentuoti

Jūsų el. paštas nebus rodomas. Privalomi laukai pažymėti *