Jūsų dėmesiui karščiausi visų laikų “Victoria’s Secret” modeliai.

10. Molly Sims

molly_sims

Sims tapo žinoma, kai pradėjo demonstruoti SI’s bikinius, surengė MTV’s House of Style 2006 m. ir buvo Old Navy kolekcijos “You gotta get this look!” veidu. Ji taip pat pradėjo rengti NBC pasirodymus Las Vegase.

9. Claudia Schiffer

claudia_schiffer

Vienas iš labiausiai žinomų modelių. Schiffer pabuvojo ant daugiau nei 500 žurnalų viršelių ir yra įvairių prekinių ženklų veidu: nuo Pepsi iki Chanel.

8. Angie Everhart

angie_everhart

Angie Everhart vaikystėjė buvo nuolanki mergaitė, baigė Firestone vidurinę mokyklą Akrone, Ohajujekur, kurioje ji buvo palaikymo komandos šokėja kol jos nepastebėjo modelių agentūra. Everhard pasirodė daugelyje filmų ir realybės šou ir taip pat susitikinėjo su daugeliu garsių žmonių, tarp jų Howard Stern ir Joe Pesci.

7. Marisa Miller

marisa_miller

Miller buvo numeris vienas “Maxim’s Hot 100” sąraše net dvejus metus, tačiau ji labiausiai žinoma dėl darbo su SI’s bikinių namais taip pat Victoria’s Secret. Tikėtina, kad dabar ji yra žinomiausias modelis pasaulyje.

6. Bar Refaeli

bar_refaeli

Refaeli yra Izraelio modelis, tikriausiai labiau žinoma dėl susitikinėjimo su Leonardo DiCaprio. Ji sukėlė daug ginčų, kai išvyko iš savo šalies ir išvengė privalomos karinės tarnybos. Tuomet Izraelis sake: “Kodėl tau nepatiktų mirti už mūsų šalį? Kodėl tau geriau gyventi Niujorke?”

5. Adriana Lima

adriana_lima

Victoria’s Secret angelas nuo 2000 m. Lima dar žinoma kaip Maybelline veidas, taip pat ji pasirodė ant daugelio žurnalų viršelių.

4. Alessandra Ambrosio

alessandra_ambrosio

Tyra Banks palaikė Ambrosio sakydama: “Ji yra modelių pasaulio ateitis” ir tai nėra labai sunku pastebėti. Alessandrai Ambrosio buvo atliekama ausų korekcija, kai jai tebuvo 11 metų. Per šią operaciją ji patyrė daug komplikacijų ir nuo to laiko prisiekė vengti plastinių operacijų. Ji vaidino filmuose “Entourage” ir “Casino Royale”.

3. Gisele Bundchen

gisele_bundchen

Bundchen spauda pradėjo labai domėtis, kai ji susipažino su Tom Brady. Ji yra daugiau kaip 20 prekinių ženklų veidu, kuris vertinimas daugiau kaip 150 milijonų JAV dolerių. Gisele Bundchen susitikinėjo su Leonardo DiCaprio, o šiuo metu susitikinėja su Tom Brady.

2. Laetitia Casta

laetitia_casta

Vienas iš garsiausių Victoria’s Secret veidų prekinio ženklo istorijoje. Casta pabuvojo daugiau kaip ant 100 žurnalų viršelių ir buvo Tommy Hilfiger bei Xoxo kompanijų veidas.

1. Heidi Klum

heidi_klum

Daug diskusijų kilo dėl pirmosios vietos, bet karščiausiu visų laikų Victoria’s Secret modeliu galime pavadinti Heidi Klum. Visi šiame sąraše esantys modeliai verti 1 vietos, bet Klum jo nusipelnė labiausiai. Ji sugebėjo išlikti įvairiuose karščiausių moterų rinkimuose net 15 metų. Vien dėl šios priežasties jai galima skirti pirmąją vietą.

Šaltinis: PopCrunch

Šį top 10 atsiuntė Aurelija.


Facebook komentarai

4 komentarai “Karščiausi visų laikų “Victoria’s Secret” modeliai

Komentuoti

Jūsų el. paštas nebus rodomas. Privalomi laukai pažymėti *