Kiekvienos Kalėdos neatsiejamos be kalėdinių dainų. Ateinančios Kalėdos – ne išimtis. Todėl, kad jums būtų lengviau susidaryti savo grojaraštį, skirtą gražiausioms metų šventėms pateikiame associatedcontent.com paskelbtą paskutinio dešimtmečio pop žvaigždžių kalėdinį top 10.

10. Michael Buble – “I’ll Be Home For Christmas”

Ši kalėdinė daina išleista prieš pat Kalėdas (2003 m. lapkričio mėnesį) iškart susilaukė didelio pasisekimo.

9. Britney Spears – “My Only Wish (This Year)”

Ši daina nuo jos išleidimo 2004 metais spėjo pabuvoti radijo, muzikinių kanalų ir iTunes top 10’uose.

8. Delta Goodrem – “Happy X-Mas (War Is Over)”

Delta Goodrem pasaulyje garsi dėl nuostabaus balso ir tuo, kad rašo dar nuostabesnes dainas. Tačiau būtent ši kalėdinė daina nėra jos – tai Johno Lennono “cover’is”.

7. Kelly Clarkson – “My Grown Up Christmas List”

Daininkė išgarsėjusi “American Idol” yra įdainavusi nemažai kitų žmonių dainų, tačiau “My Grown Up Christmas List” vienas geriausių jos “cover’ių”. Daina pasirodė “American Idol Christmas albume” 2003 metais, origianli dainos versija priklauso dainininkei Natalie Cole.

6. NewSong – “Christmas Shoes”

Turbūt viena liūdniausių kalėdinių dainų pirmą kartą pasaulį išvydo 2000 m.

5. Elliott Yamin – “This Christmas”

Video galite pamatyti čia.

Atlikėjas, kuriam taip pat padėjo išgarsėti “American Idol” (2006 m.) Vos tik išgirdę šį “cover’į” pamėgsta daugelis žmonių. Dar vienas vertas kiekvieno dėmesio šio singlo variantas yra Chris Brown – “This Christmas” versija.

4. Christina Aguilera – “Have Yourself A Merry Little Christmas”

Christina Aquilera savo kalėdinį albumą My Kind of Christmas su daug gražių kalėdinių dainų išleido 2000 m. spalį, tačiau tada dar niekas nenumanė kad po kelerių metų būtent ši daina bus pati populiariausia.

3. Josh Groban – “I’ll Be Home For Christmas”

Josh Groban, nuostabaus balso savininkas, priveričia šią daina šiame top 10 atsidurti jau antrą kartą. Klasika tapusi daina verta kiekvieno kalėdinių dainų sąrašo, nesvarbu, ar tai būtų Michael Buble versija ar Josh Groban.

2. Faith Hill – “Where Are You Christmas”

2000-ųjų metų hitas taip pat buvo ir filmo “How The Grinch Stole Christmas” (“Kaip Grinčas Kalėdas vogė”) garso takelis. Nors ir išleista prieš 8 metus, kiekvienais metais daina patenka į kalėdinius radijo stočių topus.

1. Mariah Carey – “All I Want For Christmas Is You”

Nors daina išleista dar 1994 metais tačiau ir dabar ją daug kas laiko viena geriausių visų laikų kalėdinių dainų. Jei klausote radijo ar bent jau žiūrite televizorių išvengti šios hito per Kalėdas tikrai nepavyks.


Facebook komentarai

1 komentaras “Top 10 Kalėdinių dainų (paskutiniojo dešimtmečio)

  1. nu ce dbr kas per dainos..:)) 1oje vietoje be konkurentu LAST CHRISTMAS :DD

Komentuoti

Jūsų el. paštas nebus rodomas. Privalomi laukai pažymėti *