Mobilieji telefonai – vieni greičiausiai besikeičiančių ir tobulėjančių įrenginių. Kasmet telefonų gamintojai mums pateikia daugybę naujovių. Ko galime tikėtis artimiausioje ateityje? Sunku pasakyti, tačiau bent jau bendrą vaizdą susikurti, pamačius šiuos dešimt koncepcinių modelių, neturėtų būti sudėtinga.

10. NEC Belt

Nors šis mobilusis telefonas iš pirmo žvilgsnio kai kam gali būti panašus į apyrankę, tačiau iš tikrųjų jis turėtų būti dėvimas kaip kelnių diržas. Turbūt didžiausias NEC Belt minusas – naudojimo patogumas.

9. Nokia Open

Nokia Open ekranas išsiskleidžia paspaudus pagrindinį mygtuką, esantį korpuso centre. Telefonas, kurio dizainą kūrė japonai, skirtas moteriškajai publikai, bet daugelis sutinka, kad Nokia Open daugiau panašesnis į meno dirbinį negu į mobilųjį telefoną.

8. Nokia Scentsory

Įdomiausia šio koncepcinio telefono savybė – atidarytas jis gali skleisti daug rūšių kvapų. Galima vietoj skambėjimo tono (ar kartu su skambėjimo tonu) nustatyti, kad, kai į jūsų telefoną skambina tam tikras žmogus, aparatas pradėtų skleisti kvapą, kurį esate parinkę tam kontaktui. Nokia Scentsory yra popierinio lėktuvėlio formos ir pagamintas iš tokios medžiagos, kad telefoną galite panaudoti netgi kvapų terapijai.

7. BenQ-Siemens Snake Phone

Pats koncepcinis telefonas nėra panašus į gyvatę, tačiau ant rankos jis gali būti užvyniojamas būtent kaip gyvatė. Atrodo, kad daugumai kūrėjų patinka Nokia 888 stiliaus telefonai-apyrankės, tačiau šis Siemens-Benq kūrinys turi tik pačias pagrindines mobiliojo telefono funkcijas, tad vargu, ar realybėje susilauktų didelio vartotojų dėmesio.

6. BenQ-Siemens Black Box

Šis juodas blizgantis telefonas neturi įprastos klaviatūros, o tik lietimui jautrų ekraną. Telefono funkcijos prieinamos per skirtingas meniu ikonas, kurios visiškai neturi teksto, todėl BenQ-Siemens Black Box gali būti skirtas visų nacijų atstovams, nesvarbu, kokia kalba jie kalba.

5. “Permatomas” telefonas

Mobilusis telefonas, sukurtas Pei-Hua Huang’o, kolkas neturi pavadinimo, tačiau pagrindinis jo išskirtinumas yra tai, kad jis yra permatomas, todėl taip ir nuspręsta šį modelį pavadinti. “Permatomas” telefonas yra ne didesnis už banko kortelę ir ypač plonas, todėl jį būtų visai patogu laikyti tiesiog piniginėje prie banko kortelių.

4. Onyx Phone

Onyx Phone yra kompanijų “Synaptics” ir “Pilotfish” bendradarbiavimo rezultatas. Tai gana galingas telefonas, nes tokios funkcijos kaip GPS, telekonferencija, mp3 grotuvas, kalendorius as pokalbiai gali būti vykdomos vienu metu. Onyx Phone turi didelį lietimui jautrų ekraną, bei stilingą išorę. Tai vienas iš nedaugelių koncepcinių modelių, kuriuos jau ruošiamasi pradėti gaminti artimoje ateityje.

3. Asus Aura

Garsaus kompiuterių gamintojo “Asus” koncepcinis telefonas. Aparatas, kurio dizainą kūrė “Egy studio” turi daugybę funkcijų tokių kaip: 3G, EDGE, HSDPA, Wi-Fi, o taip pat 3,9 colio lietimui jautrų ekraną. Neapsieita ir be vidinės 2 megapikselių fotokameros, dviejų mini USB jungčių bei micro SD skaitytuvo. Nors Asus Auros storis vos 6 mm, ji taip pat turi išsitraukiančią “qwerty” tipo klaviatūrą.

2. Nokia Aeon

Nors funkcijų turi šiek tiek mažiau už Ausus Aura, tačiau telefono dizainas kur kas geresnis. Nokia Aeon atveria naują lietimui jautrių ekranų panaudojimo būdą – į šį telefoną įmontuoti du tokie ekranai: vienas, pakeičia standartinę klaviatūrą, o kitas – standartinį telefono ekraną.

1. Nokia 888

Koncepcinis Nokia 888 modelis visus nustebino savo lankstumu. Dizainą telefonui sukūrė jaunas dizaineris iš Turkijos Tamer Nakisci, konkurso “Nokia Benelux Design Award” nugalėtojas. Šis telefonas gali keisti formą pagal jūsų nustatymus. Pavyzdžiui, skambinant jūsų mylimajai ar mylimajam Nokia 888 gali pasidaryti širdutės formos. Šis telefonas gali atsiminti ir keisti formą todėl, kad turi skystos būsenos akumuliatorių. Aparatą taip pat galima valdyti balsu. Kitos funkcijos: GPS, PDA, skaitmeninė piniginė ar netgi papuošalas.

Čia galite pamatyti Nokia 888 video pristatymą:


Facebook komentarai

3 komentarai “Top 10 koncepcinių mobiliųjų telefonų

  1. Pala pala o kur dingo Nokia Morph??? va ten tai konceptas. su juo lyginant tas 888 toks pat kietas kaip higieninis iklotas…

Komentuoti

Jūsų el. paštas nebus rodomas. Privalomi laukai pažymėti *