Perskaitę straipsnio pavadinimą turbūt pagalvojote, koks gali būti keleivinių lėktuvų grožis ar ne grožis, jeigu dažniausiai ką matome lėktuvo išorėje – tai balta spalva plius logotipas. Tačiau būna ir baisiau. Avialinijos, reklamuodamos įvairius produktus ar šiaip norėdamos patraukti akį savo lėktuvų spalvomis, kartais gerokai persistengia.

10. “Simpsonų” lėktuvas

Simpsonai

1995 m. taip apipavidalinti Boeing 737 sugalvojo JAV avialinijų kompanija “Western Pacific”. Tai buvo animacinio serialo “Simpsonai” reklama. Reikia džiaugtis, kad praėjus 13 metų “Simpsonai” išpopuliarėjo ir nebereikia tokių reklaminių triukų.

9. Pandos spalvų lėktuvas

Panda

20-ties metų skrydžių į Kiniją ir 35-erių metų draugiškų santykių tarp Kinijos ir Japonijos proga, Japonų avialinijos ANA nusprendė, kad šiai progai pažymėti geriausiai tiks lėktuvas-panda.

8. Banginis žudikas

Banginis

Modelis – Boeing 737, vėl JAV avialinijos – šįkart “Southwest” kompanija. Šis Boeing reklamavo “Jūros pasaulio nuotykių parkus”. O jūs sutiktumėte sėsti į lėktuvą, kuris vaizduoja banginį žudiką? Abejoju.

7. Lėktuvas su ne kokiu spalvų deriniu

Continental

Oficialus Niujorko miesto lėktuvas 2000 metais. “Continental” avialinijų Boeing 777 naujo tūkstantmečio šventės proga buvo apipavidalintas garsaus dalinininko Peter’io Max’o. Lėktuvas tokiomos spalvomis buvo nudažytas dar 1999 m., tad turbūt Peter’is Max’as buvo užtikrintas, kad 2000 m. sulauksime pasaulio pabaigos ir jo kūrinio niekas nebepamatys…

6. McLėktuvas

McLėktuvas

Šveicarijos avialinijų “Swissair” poilsinių skrydžių lėktuvas. Svarstyti, kokį patiekalą gausite skrydžio metu, turbūt neverta.

5. “Hello Kitty”

Hello Kitty

Taivanio avialinjų lėktuvas. Išvaizda tikrai ne kokia, tačiau interjeras dar baisesnis.

4. Skraidanti lašiša

Lašiša

Aliaskos avialinijos tikriausiai nusprendė, kad Lašiša visai neblogai reprezentuos Aliaską. Kodėl nenupaišius ant lėktuvo, skraidinančio į Rygą, didelės šprotų konservų dėžutės?

3. “Pokemonų” lėktuvas

Pokemonai

Vėlgi Japonijos avialinijų ANA darbas. Ant lėktuvo išorės puikuojasi animacinio filmuko “Pokemonai” herojai. Ne ką prastesnis atsakas į amerikietiškuosius “Simpsonus”.

2. “Aborigenų dvasia”

Aborigėnų dvasia

2006 metais Australijos avialinijos taip apipavidalino net tris Boeng’us (747). Idėja – Australija yra aborigenų populiacijos centras. Kas iš to išėjo matote patys.

1. “Mickey Mouse” lėktuvas

Kas baisiau už “Simpsonų” ir “Pokemonų” lėktuvus? O gi, “mikimauzų” lėktuvas. Nuotraukoje matote JAL avialinijų (JAV) lėktuvą, tačiau ir kitos bendrovės skraidinančios į “Disney World” neretai lėktuvus apipavidalina būtent “mikimauzais”. Bet ne visi tokie išradingi kaip JAL – vien lėktuvo snapas ko vertas.


Facebook komentarai

10 komentarai “Negražiausi keleiviniai lėktuvai

  1. Nepasakyciau, kad negraziausi, gal idomiausi :) nes man jie tikrai grazesni uz stereotipinius lektuvu apipavidalinimus……

  2. Alfa.lt nupirdolino šitą straipsnį, kai komentatoriai sudirbo už temos pavadinimą, tai pervadino į kvailiausius :D
    Nes daugumai tai lėktuvai kaip tik gražūs ir įdomūs. Straipsnio autorius matyt yra matęs gražesnių, lauksim kol įdės gražiausių 10-ką, gal ir mums tuomet akys atsivers :D

Komentuoti

Jūsų el. paštas nebus rodomas. Privalomi laukai pažymėti *